Cz będzie kolejny Xbox Anaconda, Scarlett? – Krótka analiza

Microsoft w dalszym ciągu nie opublikował nam choćby nazwy kodowej najnowszego Xbox-a. Najczęściej spotkane są dopiski Anaconda oraz Scarlett, jednakże w międzyczasie pojawiła się moda o kilku modelach urządzenia, które miałyby mieć dopiski także Lockhart, Maverick, Anthem oraz Anaconda Cloud.

Zapomnieć nie można także o Project xCloud, czyli rzekomym urządzeniu, które będzie tańsze, mniej wydajne, ale będzie mocno korzystać z chmury gamingowej Microsoftu bazującej na architekturze serwerowej Azure.

Zgodnie z opinią firmy Xbox Anaconda ma być najpotężniejszym urządzeniem na rynku, przebijając konkurencję. Miałby to się odbyć tak samo jako z PlayStation 4 Pro oraz Xbox One X, jednakże nie wiemy czy poza opiniami marketingowy mi możemy liczyć także na rzeczywiste przebicie. W końcu podstawowe Xbox One miało braki względem PlayStation 4.

Prezentacja oraz rozwikłanie tajemnicy mamy poznać już za kilka miesięcy, przy okazji targów E3 2019. To właśnie tam mamy otrzymać więcej informacji dotyczących urządzenia, podczas wydarzenie które będzie „Największym Świętem marki„.