XO19 – Microsoft zapowiada hity i zachęca do wzięcia udziału!

Microsoft rozpoczął proces zapraszania graczy do zapoznania się z transmisją lub osobistą obecnością na ich zbliżającym się wydarzeniu – X019, które ma zapewnić nam wiele głośnych zapowiedzi. Jedną z nich fani prawdopodobnie już rozwikłali.

Gigant z Redmond oficjalnie szykuje się do zaprezentowania nam jakiejś głośnej nowości związanej z abonamentem Xbox Game Pass i to właśnie tutaj fani prawdopodobnie odkryli główną niespodziankę. Otóż w zaprezentowanej w mediach społecznościowych grafice wyraźnie widać, że znalazło się nawiązanie do jednej z postaci z Borderlands 2, zatem jest spora szansa, że to właśnie ten tytuł zagości w ofercie XGP.

Ponadto firma ma przedstawił ważne i duże ogłoszenia związane z powstającą usługą Project xCloud, który ma zapewnić nam możliwą zabawę w tytuły znajdujące się w chmurze internetowej.

Wiele osób najmocniej czekać będzie mimo wszystko na zapowiedzi zupełnie nowych tytułów, które mają być właśnie podczas tego wydarzenia wyjątkowo istotne.

Jeżeli wybieracie się na miejsce to będziecie mieli wyjątkową okazję do sprawdzenia aż 24 tytułów, który towarzyszyć ma jeszcze 12 propozycji wykreowanych przez Xbox Games Studio wraz z nowymi zapowiedziami.

X019 odbędzie się w terminie 14-16 listopada 2019 roku w Londynie. Tradycyjnie odbędzie się także transmisja za pośrednictwem platformy Mixer.