Metin 2

Metin2 to darmowa gra online MMORPG wydana przez G4Box oferująca większość standardowych rozwiązań typowych dla gatunku MMO, uzupełniona zręcznościowym modelem walki przypominającym trójwymiarowe gry akcji takie jak Daemon Vector.

Akcja gry osadzona jest w fantastycznym świecie pełnym magii, demonów i orientalnych akcentów. Po potężnym deszczu meteorytów, który zbombardował dużą część planety, kraina roi się od magicznych kamieni kosmicznego pochodzenia, które w zetknięciu z żywymi organizmami przeobrażają je w monstra. Pogrążone w chaosie państwo rozpada się na trzy mniejsze królestwa, które walczą ze sobą o przetrwanie. Po pewnym czasie na arenie pojawia się Smoczy Bóg (Dragon God), który może ocalić królestwo. Zadaniem gracza jest wcielić w jednego z przedstawicieli trzech nacji, pokonać wrogie siły i zaskarbić szacunek wojownika, który na nowo może scalić królestwo. Gracz ma do dyspozycji cztery postaci. Każda profesja oferuje zestaw zdolności, niedostępny dla przedstawicieli innych specjalizacji. Wszystkie zawody mają jednak dostęp do ośmiu wspólnych umiejętności.

Po osiągnięciu wysokiego poziomu doświadczenia i zabiciu odpowiedniej liczby potworów, gracz uzyskuje dostęp do potężniejszych elementów ekwipunku. Najlepsze gildie szybko się rozwijają i gromadzą nowych członków. Metin 2 to doskonała gra dla wszystkich osób, które nie szukają taniej rozrywki. Zaawansowana, efektowna grafika i ciekawe zadania przypadną do gustu każdemu, nawet najbardziej wymagającemu graczowi.