Infinite Crisis

Infinite Crisis to produkcja studia Turbine Entertainment na licencji DC Comics, która cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród młodszych, jak i starszych graczy.
Akcja została usadzona w uniwersum DC Multiverse, które składa się z kilku planet. Każda planeta jest zamieszkała przez wcielenia kultowych postaci z komiksów i innych gier. Przykładowo na Ziemi-0 mieszkają bohaterowie popularnej serii komiksów firmy DC Comics. Na Nightmare (Ziemia-43), ciemnej i mrocznej planecie, również żyją herosi, którzy przybrali postać nieprzyjaciół i wrogich istot. Rozgrywka w Infinite Crisis opiera się na organizacji pojedynków między dwiema drużynami złożonymi z kilku graczy. Dodatkową atrakcją dla graczy są losowe zdarzenia, na które nijak nie mamy wpływu. W czasie starcia z wrogimi siłami może dojść, np. do eskalacji żywiołów, kataklizmów, które zmieniają wygląd mapy i wpływają na taktykę gracza. Każda walka ma bezpośredni wpływ na zajmowane miejsce w ogólnoświatowych rankingach.

Niewątpliwą zaletą gry jest możliwość wcielenia się między innymi w postać: Flasha, Batmana, Catwoman, Poison Ivy, Wonder Woman czy Jokera.
Gracz możliwość wejścia w świat komiksowy, oparty na kreskówkowej, bogatej grafice. Wszystkie wydarzenia są rejestrowane przez kamerę umieszczoną bezpośrednio nad polem walki. Gracz ma jednak wpływ na jej ustawienie oraz monitorowanie przebiegu potyczki. To doskonała gra dla wszystkich miłośników komiksów i superherosów. Serdecznie zachęcamy do wypróbowania swoich sił w nowej gierce online.