Rail Nation

Rail Nation to przeglądarkowa gra strategiczna opracowana przez Bright Future. Celem gracza jest budowa kolejowego imperium. Rail Nation oparta jest na modelu darmowym z mikropłatnościami.

Na samym początku gracz wciela się w rolę prezesa niewielkiej firmy i z czasem rozbudowuje swoje przedsiębiorstwo. Ostatecznym celem jest stworzenie prawdziwego kolejowego giganta. Aby nie było za prosto, na tej samej mapie funkcjonuje jeszcze kilka podobnych przedsiębiorstw i każde ma chrapkę na zdobycie monopolu. Ogólny model przewiduje, że inni gracze są naszymi wrogami, niemniej zdarza się, że można nawiązać efektywną, korzystną dla obu stron współpracę. Najważniejsze, aby logicznie kształtować połączenia kolejowe i stworzyć sieć komunikacyjną łączącą największe miasta. Równie ważny jest rodzaj transportowanych dóbr, który nie tylko wpływa na nasze potencjalne zyski, ale również kształtuje rozwój miast. Gracz musi perfekcyjnie opanować strategię i udowodnić, że posiada zmysł do interesów. Tworzenie kompleksowej infrastruktury może być z początku trudne, niemniej pierwsze sukcesy rekompensują początkowe porażki i trudności. Miłośnicy prędkości i szybkiej akcji mogą brać udział w pasjonujących wyścigach kolejowych.

Rail Nation to doskonała propozycja dla graczy, którzy wyrośli już z gier RPG, potworów, smoków i kampanii wojennych. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił jako inwestor i zobaczyć jak wygląda prawdziwy biznes, Rail Nation z pewnością przypadnie ci do gustu. Serdecznie zachęcamy do darmowego wypróbowania!