Gdzie umiejscowione zostanie Dragon Age The Dread Wolf Rises?

Zapowiedź Dragon Age The Dread Wolf Rises nie zapewniło nam zbyt wielu informacji dotyczących tego czego się możemy spodziewać po najnowszej odsłonie. Pewna zapowiedź wylądowała w sieci oraz sprawia, że możemy się nacieszyć nową porcją plotek i pomysłów na to, gdzie będzie się działa kolejna odsłona.

Na Twitterze pojawiła się oferta zakupienia ciekawego wydania opowieści w ramach świata przedstawionego marki. Dragon Age: Tevinter Nights dostępny będzie już wkrótce, dzięki czemu wkrótce będziemy się mogli radować kolejnymi historiami w tej wykreowanej rzeczywistości.

Wcześniejsze pogłoski wspominały o tym, że być może staniemy na czele frakcji, a może nawet państwa rządzonego przez maga. Jak się jednak okazuje było to powiązane właśnie z widoczną powyżej publikacją.

To jednak nie oznacza samych zawiedzionych nadziei, ponieważ jedna z opowieści w pewien sposób łączy ze sobą wspomnianą powyżej plotkę wraz z opowieścią z Dragon Age Inkwizycja. To spowodowało, że wiele osób uznało te pogłoski za jeszcze bardziej wiarygodne, choć wciąż zbyt niedokładne, aby brać je za pewnik.

A co Wy sądzicie o takim obrocie spraw? Jest on prawdopodobny? Czekacie na kolejnego Dragon Age’a?

Dragon Age The Dread Wolf Rises nie ma daty premiery ani platform docelowych.