FIFA 20 – Rozgrywka z gamescom 2019 prezentuje tradycyjną grę oraz VOLT-ę

EA z przyczyn oczywistych bardzo mocno wierzy w FIFA 20, która po prostu musi zapewnić firmie odpowiednie środki finansowe, dzięki którym ta będzie mogła odbić się po bardzo mocnych uderzeniach na giełdzie.

Zaprezentowane przy okazji targów gamescom 2019 materiały z pewnością ponownie podniosły emocje wśród fanów, którzy mogą liczyć obecnie na kolejne wyśmienicie odwzorowane elementy. Te z resztą z pewnością są jeszcze teraz na tyle mocno polerowane, aby móc zmazać plamę po Piemonte Calcio i braku Juventusu Turyn.

Pierwszy zwiastun skupia się na Bundeslidze oraz na tym jak mocno udało się odwzorować tę ligę, stadiony, oprawę oraz poszczególnych zawodników, którzy coraz mniej różnią się od swoich rzeczywistych odpowiedników.

Drugi najpierw przedstawia nam zmagania w ramach trybu 3 vs. 3 w VOLTA, który odbywa się na zamkniętym stadionie z małymi bramkami. Trzeba przyznać, że specjalne wstawki prezentują się wyjątkowo ciekawie i świeżo. Aż zaskakująco jak na serię FIFA….

Klasyczne granie na pełnym stadionie pozwoli nam doświadczyć sporych zmian w kwestii tempa rozgrywki oraz fizyki piłki, która ewidentnie posiada teraz swoją wagę. Poszczególne zagrania ewidentnie wiążą się z poszczególnymi umiejętnościami, które zdają się mieć większe znaczenie, wciąż trzeba się napracować w taki sposób, abyśmy mogli jeszcze mocniej ręcznie wpływać na obraz spotkań.

FIFA 20 ma się ukazać 27 września 2019 roku.