Spore nowości trafią niebawem do Fortnite Ratowanie Świata oraz Battle Royale

Epic Games właśnie ogłosiło, że wprowadzi wiele nowości do swojego wielkiego hitu – Fortnite i to w obu trybach – zarówno Ratowanie Świata jak i Battle Royale.

Za główną i najbardziej interesującą nowość można uznać wprowadzenie zupełnie nowej mapy znanej jako Dolina Samowitości, która zgodnie z zaprezentowaną grafiką z gry, zabierze nas w nieco pustynne klimaty. Przynajmniej w pewnym stopniu tak będzie, gdyż nie możemy mieć pewności czy wszędzie natkniemy się na piasek oraz kaktusy.

Niestety termin pojawienia się tej nowości w BR nie jest znany.

Dostępna będzie także możliwość zgłaszania graczy, którzy negatywnie wpływają naszą zabawę i niszczą nam przyjemność oraz satysfakcję z zabawy.

Bohaterowie i schematy z Ratowania Świata również ulegną zmianie i będą od tej pory dostępne także w przypadku nie posiadania karty. Od początku będziemy je ulepszać wraz z wersją 4,5.

System Budowniczy Pro znajdzie się także w Ratowaniu Świata, w związku z czym już niebawem będziemy mogli z niego skorzystać przy okazji nowych i bardziej różnorodnych misji oraz przeciwników napotykanych w kampanii.

Rzecz jasna nowości będzie więcej, gdyż produkcja od roku zmienia się dynamicznie i przekształca w coś jeszcze większego. Ten wspaniały okres będzie rozszerzany także o specjalne dodatki i niespodzianki.