Ubisoft Pass Premium – Kolejny gracz wchodzi do gry!

Ubisoft być może startuje do walki z Microsoftem oraz Elecetronic Arts, wchodząc w rynek abonamentów growych. Ubisoft Pass Premium może… a przynajmniej mogło być wielką zapowiedzią podczas targów E3 2019.

Growe abonamentu pozwolą nam zapoznać się z szeroką dawką atrakcji, w postaci olbrzymiej więc dawki wyjątkowych gier tego wydawcy. W ramach odpowiedniej ceny będziemy mogli otrzymać dostęp do całej biblioteki tytułów aktualnie wydawanych jak również przeszłych, których nie brakuje. Nie wiemy niestety czy będzie to dotyczyć jedynie komputerów osobistych i platformy Uplay czy jednak skala obejmie również konsole tej czy następnej generacji.

W oficjalnym sklepie Ubisoftu odnaleziono placeholder tego typu produktu, który może się okazać kolejną konkurencją wobec rosnącego odpowiednio rynku.

Francuski wydawca ma w planach rozszerzenie swoich możliwości, przy okazji zapewniając sobie stały dopływ pieniędzy. Moda na tego typu usługi nastała, choć nie na dobre. Pytanie brzmi czy taka propozycja może zainteresować odpowiednio dużą społeczność, ponieważ ilość wydawanych gier nie jest aż tak duża w przypadku Ubi.

Nie znane są niestety szczegóły takie jak cena czy ilość propozycji, jednakże z pewnością w czerwcu przekonamy się czy coś w tej kwestii znajdziecie się na rynku czy całkowicie zniknie. W końcu w tej „grze” udział biorą także abonamenty na muzykę, filmy, seriale, a nawet komiksy. To może być rywalizacja nie o pieniądze, a o czas klienta!