Orphan of the Machine pierwszą grą w 4K i 120 klatkach na Xbox Series X!

Niezależne studio Dynamic Voltage Games ma zagwarantować graczom nowy poziom doznań, ze względu na postawienie na rozdzielczość 4K oraz 120 klatek na sekundę. Orphan of the Machine może jednak zawieść najbardziej zainteresowane osoby, ze względu na….

Microsoft niedawno zapowiedział, że ich najnowsza konsola charakteryzować się będzie wielkim zasobem mocy, dzięki czemu posiadacze Xbox Series X będzie mogła się pochwalić oferowaniem rozdzielczości 4K wraz ze 120 klatkami na sekundę.

Poniższy fragment rozgrywki bez wątpienia nie okaże się jednak tym na co wielu liczyło, ponieważ tytuł prezentuje się jak… gra mobilna w nieco lepszej oprawie wizualnej.

Jasne, lepsza płynność, wielka ilość szczegółów… no właśnie. To drugie nie jest zbyt zgodne, ponieważ mowa tutaj w zasadzie jedynie o ostrości. Detali nie ma zbyt wiele, obiektów jest niewiele, a całość w żadnym stopniu nie imponuje.

Ekskluzywna propozycja ma zagwarantować graczom jeszcze lepsze doznania, jednakże o tytule Dynamic Voltage Games z pewnością nikt nie będzie marzył i najprawdopodobniej poza lekkim zainteresowaniem się z czym mamy do czynienia, wszyscy zapomną o tym projekcie.

Premiera dziewiątej generacji konsol bez wątpienia nie będzie tak mocno pozbawiona tytułów jak ósma, zatem najprawdopodobniej mało kto się za kilka miesięcy zainteresuje tę grą.

Nie daj się jednak zapomnieć o tym, że będziemy mieli do czynienia z przyjemną dla oka propozycją o uroczych zwierzakach przeczesujących podziemne głębiny. Produkcja fantasy oferuje nam chociażby strzelanie, co jest tak dziwne, że praktycznie zabiera większą porcję uroku. A można było spokojnie zrobić grę o miłych delfinach…

W tym wypadku z pewnością więcej napięcia robią „liczby„, aniżeli sama faktyczna jakość, wobec czego warto było się przyjrzeć bliżej tytułowi, który za moment praktycznie przepadnie w odmętach internetu….