Jak w ciągu ostatnich 3 lat zmieniało się zainteresowanie grami?

W dniu dzisiejszym serwujemy Wam zupełnie nietypowego newsa, który koncentruje się na kilku ostatnich latach w branży gier. Jak się okazuje w czasie trzech lat zadziało się naprawdę sporo, czego w gruncie rzeczy gracze nie mogli się od tak spodziewać. Kto zaczął swój „marsz„, a kto ukończył go póki co, na pierwszym miejscu? 😉

Poniższy materiał wideo uciekł naszej uwadze w zeszłym miesiącu, jednakże powracamy do niego, przy okazji mogąc się zapoznać z naprawdę interesującymi danymi oraz ich zmianami w czasie.

Jak się okazuje zdecydowanie moda na Battle Royale zdecydowanie przebiła dominujące wcześniej Counter-Strike: Global Offensive oraz Dota 2, czyli złote dziecko Valve. Po 2015 rozpoczął się atak na lidera, który mimo wszystko starał się „bronić się przed przeciwnikami. Taka wirtualna rywalizacja to coś interesującego, dzięki czemu gracze mogą się zapoznać bliżej z tym jak „życie” ich ulubionych gier przebiegało. Wbrew pozorom na rynku niektóre starsze tytuły mogą się pochwalić naprawdę imponującymi rezultatami, przy czym nie są one nastawione na skrzynki i innego typu mikrotransakcje nastawione na wyciąganie pieniędzy od graczy.

Jak się okazuje niekiedy warto zaryzykować lub dopracować niemalże całkowicie swój tytuł, aby móc się cieszyć znakomitą zabawą i wciągającymi atrakcjami. Z resztą sami zobaczcie jak trzymały się CS:GO oraz Dota 2 i jak intensywnie PUBG rozpoczęło swój pościg….