Co nowego zagościło w Xbox Game Pass?

Końcówka lutego 2020 roku okazała się bardzo, bardzo dobra dla posiadaczy abonamentu Xbox Game Pass, dzięki czemu od kilku dni pojawiły się nowe gry, a kolejną już są w drodze. Jakie nowe tytułu zagoszczą w ofercie bez dodatkowych opłat?

W lutym Microsoft poinformował, że gracze zarówno na komputerach osobistych jak i konsolach Xbox One mogą w ramach ceny abonamentu skorzystać z zupełnie nowych tytułów.

Współpraca pomiędzy Xbox’em, a SEGA’ą sprawiła, że do abonamentu na komputerach i konsolach trafiła nie tylko Yakuza 0, ale także świetna strategia Two Point Hospital, od przejętego niedawno Two Point Studios.

Ponadto wśród wciąż gorących tytułów znajdziemy ciepło przyjęte Kingdom Hearts III oraz premierowo odświeżona gra Wasteland w postaci Wasteland Remastered.

Skoro mowa była o nieco starszym tytule to warto zwrócić uwagę na to, że zapoznać się będzie można także z Ninja Gaiden II, które na Xbox One pozwoli nam się delektować znakomitą klasyką.

Za jakiś czas będziemy mogli na komputerach osobistych sprawdzić niezależne Reigns: Game of Thrones oraz Indivisible. Z nieco wyższym budżetem od 13 marca 2020 roku, operować będzie State of Decay 2: Juggernaut Edition

Ponadto w ofercie znaleźć możemy także mniej znany tytuł w postaci paczki mini gier Jackbox Party Pack 3.

Niektórzy gracze bez wątpienia będą mogli czuć małe niezadowolenie, ponieważ do czynienia mamy z tytułami z pewnym doświadczeniem na plecach. Niemniej są to często gry, które właśnie w formie abonamentu warto sprawdzić, ponieważ nie musimy dodatkowo płacić za tego typu możliwość sprawdzenia rozgrywki w przez nas wybranym okresie.

Jednym z efektów działania Xbox Game Pass jest możliwość sprawdzenia gier, które przekładają się na większe zainteresowanie graczy innymi tytułami, których by nie zakupili w tradycyjnej formie w dużej cenie.