The Culling 2 zostało z zaskoczenia zapowiedziane i wydane dzisiaj!

Pierwsze The Culling rywalizowało na początku fenomenu gatunku Battle Royale, jeszcze w czasach kiedy nie można było się spodziewać aż tak fenomenalnego wyniku PUBG czy Fortnite Battle Royale.

Najnowsza produkcja kontynuuje udane i sprawdzone już dokonania studia w ramach tego gatunku, przy okazji dostarczając nową zawartość i rozwiązania pokroju rozstawianej tarczy. Twórcy zdają się poświęcić większy nacisk na współpracę oraz wykonywanie wspólnie efektownymi akcjami.

Zaoferowanie płatnego Battle Royale nie posiadają duże wydawcy na plecach to spore ryzyko, które może bardzo szybko negatywnie poskutkować.

Od dzisiaj zainteresowane osoby mogą sprawdzić ten tytuł, choć lepszym rozwiązaniem może być poczekanie na zmianę modelu biznesowego oraz opinie dotyczące działania oraz optymalizacji produkcji, gdyż w chwili obecnej jest to bardzo ważna kwestia. Niestety tak obecnie wygląda rynek….

The Culling 2 ukaże się dzisiaj na Steamie (PC) oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One (w tym przypadku cena wynosi około 100 złotych).